2xl Морс Ретро Стил Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци
Неодамнешно

2xl Морс Ретро Стил Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

DEN 1.67

Достапно на барање

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат на екипажот црна Маица Во Ретро Стил Морс го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Ретро Стил На Морс отпечатен преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Црно.

Повеќе детали

Избор на купувачи