Dreamline Флеш во. Д во. В во. H Полу-Рамка Стожерна Врата За Туширање Во Хром Со Црн Основен Комплет За Одвод На Центарот
Неодамнешно

Dreamline Флеш во. Д во. В во. H Полу-Рамка Стожерна Врата За Туширање Во Хром Со Црн Основен Комплет За Одвод На Центарот

DEN 4799.68

Достапно на барање

Комплетот За Туширање Со Флексибилен Стожер И слимлајн нуди модерна привлечност по цена погодна за буџетот. Разновидниот флекс модел комбинира врвен стожерен хардвер, едноставна инсталација и сигурни перформанси. Завршете ја вашата бања со елегантен и иновативен изглед на вратата За туширање Флекс и основниот комплет Слимлајн од Dream Line за целосно решение за вашиот проект за туширање. Комплет вклучува : Флекс Туш Врата И Тенок Туш База; Комплет Големина : 34 во. Д х 42 во. В х 74 3/4 во. Ж; Прошетка-Во Отворање : 23 во. Флекс Туш Врата : 1/4 во. (6мм) дебело сертифицирано проѕирно калено стакло; реверзибилно за инсталација на отворање на десната или левата врата. До 4 во. прилагодување на ширината во телескопските шини; дополнителни 1/2 инчи. прилагодување по страна за ширина или надвор од водоводот во ѕидните профили.

Повеќе детали

Избор на купувачи