Аниме Змеј Топката Фустан Кошула Мажи, Геометриски Повик Лето Полиестер Одмор Редовно Се Вклопуваат Краток Ракав Редовна Кошула Јака Кошули За Мажи
Неодамнешно

Аниме Змеј Топката Фустан Кошула Мажи, Геометриски Повик Лето Полиестер Одмор Редовно Се Вклопуваат Краток Ракав Редовна Кошула

DEN 2.00

Достапно на барање

● Што има во пакетот q 1x Кошули. ●Ткаенина Погодна За кожата} Овие хавајски кошули за мажи се лесна и мека ткаенина од вискоза, ова е специјален материјал, каде што влакната од вискоза се ткаени и обвиткани меки како свила, дишат и брзо се сушат, оставајќи го вашето тело во состојба на целосна релаксација, идеални кошули за топли и сончеви денови. ●Хавајски Стил● менсавајски кошули, кратки ракави секојдневен стил на копче надолу со редовно вклопување, јака за ревер, лев џеб, копчиња за софистициран, без напор изглед и чувство. Без разлика дали тоа е за одмор, или секојдневно носење, можете да ја носите оваа кошула мажи со маица внатре, ќе бидете најпривлечни. Тропските кошули за мажи можат лесно да се комбинираат со шорцеви на плажа, секојдневни шорцеви, фармерки и многу повеќе. €Многу Големина}Големина На Дете : 100.110.120.130.140.150.160.170; Големина На Возрасни : 2 XS,XS,S,M,L,XL,2 XL,3 XL,4 XL ,5 XL,6 XL,7 XL, 8 XL. ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини внимателно пред да нарачате нашата машка кошула за плажа да го потврди најдоброто за вас. Без разлика која хавајска кошула за мажи голема и висока порачувате, ова е кошула без грижи во која ќе уживате во сезоните што доаѓаат. ①Прилики И Подароци Дали сакате да го почувствувате студениот ветер во топлото време? Потоа облечете ги овие кошули на плажа за мажи! Стилскиот тропски стил е совршен за Хаваи, Алоха, Секојдневно Живеење, Канцеларија, Одмори На Плажа, Крстарења, Кампување, Забава итн. Исто така совршен подарок за семејството, пријателите или паровите. Совети за перење Погоден за температура под 30 степени, и може да биде машински и рачно измиен. Сушете или пеглајте на ниска температура доколку е потребно. Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини внимателно пред да нарачате. Хавајска Кошула со Џеб На Градите. Хавајски Краток Ракав Графички Кошула. Хавајски-3д Печатен Летен Костим За Маица. Хавајски-3д Печатење Краток Ракав Кошула За Мажи. Хавајски Обичен Краток Ракав Кошула За Мажи. Стил : Хавајска Кошула Должина На Облека : Редовна Должина На Ракавот : тип На Издание На Кратки ракави : Лабава Еластичност : Силуета На Микро-Еластичност : Дебелина На Ж-Линија : Тип На Лесна Големина : Материјал Со Редовна Големина : Активност На Полиестер : Забава, Дневно, Деколте За Одмор : Шема На Јака За Кошула : Стил На Кокосово Дрво : Тема За Одмор : Лето Сите Големина За Дете и Возрасни. Големина на дете : 100.110.120.130.140.150.160.170 Големина На Возрасни : 2 XS, XS, S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL, 6 XL, 7 XL, 8 XL.Купете Ја Секоја Големина Поединечно. Соодветните Комплети За Пижами Се Продаваат Одделно. Забележете Ја Табелата Со Големини На Сликите.

Повеќе детали

Избор на купувачи