Едиодпох women Зима жените се задржи топло лента печатени плетење средна Порибување дама повик Чорапи Парови Жени Чорапи Бела Една Големина
Неодамнешно

Едиодпох women Зима жените се задржи топло лента печатени плетење средна Порибување дама повик Чорапи Парови Жени Чорапи Бела

DEN 215.84

Достапно на барање

Материјал изработен Од Полиестер и Спандекс, совет Миење Раце . пол : жени . шема : лента. стил : мода,секојдневен. пакет : 5 пара табела со големина на чорапи : . Големина : Една Големина Висока : 13см/5.12" Широк : 15см/5.91" Овие Чорапи Со Пруги Се Едноставни И Разноврсни За Облекување, Спарете Ги Овие Забавни Чорапи Со Панталони, Хеланки, Фармерки, Шорцеви, Здолништа За Тренд Изгледаат Добро За Сите Ваши Патики, Платнени Чевли и Мокасини;. Тоа Е Подарок за Сите Жени или Девојки. Материјал Изработен Од Полиестер И Спандекс, Совет Миење Раце. Завршете Со Еластична За Удобно Вклопување Што Се Протега Соодветно На Тоа, Можете Да Ги Носите Како Канцеларија, Училиште, Отворено, Спорт, Дом, Работа. Едноставни Жени Шарени Донесе Свеж Поглед Назад Во Вашиот Стил Со Овој Глуждот Чорапи Наредени Чорапи Жени.

Повеќе детали

Избор на купувачи