Ли Хб Продавница Надворешно Еластично Јаже Планинарска Кука Мултифункционално Кампување Преносливо Еластично Јаже Тока Таван Повлечете Јаже Заземјување Шатор З?
Неодамнешно

Ли Хб Продавница Надворешно Еластично Јаже Планинарска Кука Мултифункционално Кампување Преносливо Еластично Јаже Тока Таван

DEN 1.00

Достапно на барање

Надворешна Еластична Кука За Планинарење Со Јаже Мултифункционално Кампување Преносливо Еластично Јаже Таванот На Бравата За Влечење Јаже Додатоци За Шатор За Заземјување : Еластичните јажиња со куки се многу практични шок кабелот е за обезбедување пакети и други предмети на вашиот велосипед или автомобил. Тоа е исто така ставка што ја користите за преместување товар и генерално прицврстување на која било ставка на место. Тоа е сеопфатна алатка која ќе ја најде својата употреба, без разлика каде одите.Тоа е она што го прави важно да имате некои банџи жици со куки на готовс секогаш кога ќе излезете. Било да е тоа во вашата торба, велосипед или автомобил, имањето ремени за истегнување со куки на располагање сигурно ќе биде практичен избор.Нека Овие Тешки Банџи Жици Еластични Ремени За Јаже со Куки ги обезбедат вашите работи.Овие банџи ремени може да се користат и повторно да се користат во различни сценарија без да влијаат на нивната издржливост и додека задржуваат поголема напнатост за продолжени и повторени апликации. Ставете ги ремените за истегнување со куки во торбата за багаж, кутијата со алатки или багажникот на автомобилот. Банџи кабелот е исто така суштинска алатка за кампување, риболов и други патни активности.Секој кабел за истегнување има силна челична кука прикачена на крајот за сигурно прицврстување. Можете лесно да ги поврзете тешките банџи кабли со куки без никаква комплицирана инсталација со креветот на вашиот камион, или багажникот на покривот или да ја завиткате со опрема до неа.Овие тешки банџи жици, исто така, тежат толку лесно што лесно можете да ги носите со себе насекаде. имајте банџи жици со куки каде и да одите. Осигурајте се дека ги имате во близина веднаш кога ви се потребни. Големина : 19х3, 5цвклучуваат : 1х Надворешно Еластично Јаже Применливи Прилики : овој производ може да Се користи како изненадување за забава за вашите најблиски или пријатели, што може да обезбеди добра семејна атмосфера и меѓучовечки односи и да даде незаборавно сеќавање. Нетоксични и безбедни : ние сме посветени на здравјето и безбедноста како врвен приоритет и осигуруваме дека сите производи се дизајнирани и произведени да бидат нетоксични и безбедни. Безбедност и Сигурност на производот : безбедноста И сигурноста на Производот се многу важни за угледот на бизнисот. Обезбедувањето безбедни и сигурни производи е од фундаментално значење за нашиот бизнис и ние строго ќе се придржуваме до сите релевантни стандарди за производство. Внимателна услуга : нашата цел е да ги ставиме нашите клиенти во центарот на сѐ што правиме, а нашиот тим е секогаш подготвен да слуша повратни информации и предлози од нашите клиенти и постојано да ги подобруваме нашите производи и услуги врз основа на нивните повратни информации.

Повеќе детали

Избор на купувачи