Мајка Во Рајот Градина Знаме Постави Ден X18. Двострано Двор Банер
Неодамнешно

Мајка Во Рајот Градина Знаме Постави Ден X18. Двострано Двор Банер

DEN 2.33

Достапно на барање

Денот На мајката Прекрасно Мини Градинарско Знаме Со Штанд За Столб За Метални Градинарски Банери-Комплетен Комплет Со Држач За Ѕид-12" х 16" Држач За Метално Знаме Обложен Со Моќност Декор за Ветре имаат различни Градинарски Знамиња Поставени за сите прилики. Уникатен дизајн за виси внатрешна или надворешна употреба. Ние сме посветени да ви понудиме исклучителни вредности. Нашите клиенти уживаат да го прикажуваат Нашето Градинарско Знаме поставено подолги периоди. Спецификација : Тема : Денот На Мајката Големина : Градина Знаме Постави 13" x 18.5" Големина : Метал Fansy Ѕид Заградата Печатење : Двострани Читливи : Читливи Двете Страни Материјал : Отпорни На Временски Услови 3 Слоеви Блокада Шевовите : Двојно Зашиени Дисплеј : Вертикална Висат Тип : Ракав Уметник : ® Ирис Максон Посебни Карактеристики : Потекло : Направени Во USAPackage Вклучуваат : 1 компјутер x мини Градина Знаме 13" x 18.5" 1 компјутер х Метал Двор Банер Хардвер Повеќе од една деценија, Ние Сме посветени На Производство На Знамиња Без Споредба Во Квалитетни И Убави Дизајни. Нашите знамиња се направени со нашиот про чувар материјал кој е мек на допир и дизајните може правилно да се прочитаат на знамето. Карактеристика што нашите клиенти ќе ја сакаат. Ние сме посветени на користење на еколошки мастила кои нема да остават отпечаток на стапалото во нашата околина. МПН : БД-МД-ГС-115235-ИП-БО-03-Д-УС21-БД 15235 65235 •ГОРДО Изработени ВО САД - Пакет И Производ Дизајниран Во Калифорнија •КУПУВАЊЕ СО ДОВЕРБА - ОД БРИЗ ДЕКОР Сад Овластени Препродавачи •ИЗРАБОТЕНИ ОД ИЗДРЖЛИВИ - 100% дебела конструкција Од Полиестерска Ткаенина помага да се спротивстави на абењето од честата употреба •ТЕКСТ ЧИТЛИВ Двете СТРАНИ - Градинарско Знаме ПОСТАВЕТЕ ДВОСТРАНО ПЕЧАТЕЊЕ •ИЗДРЖЛИВО ЗНАМЕ-ДВОЈНИ ПАНЕЛИ ЗА ШИЕЊЕ НА ПОВЕЌЕ РЕДОВИ И ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН РАКАВ ЗА ДА ОБЕЗБЕДИТЕ ТРАЈНА ЦВРСТИНА •ЖИВОПИСНИ БОИ - СО ОТПОРНИ НА УВ ГИ ОДРЖУВА Своите Бои во текот На ЦЕЛАТА СЕЗОНА •Карактеристики - ВКЛУЧЕН Е Бесплатен СТОЛБ За Знаме На Метална Градина!.

Повеќе детали

Избор на купувачи