Вклучете Го Светлото На Сигналот, Задното Светло На Трепкачот, Едноставно И Јасно За Планински Велосипед За Лед Задно Светло
Неодамнешно

Вклучете Го Светлото На Сигналот, Задното Светло На Трепкачот, Едноставно И Јасно За Планински Велосипед За Лед Задно Светло

DEN 1.33

Достапно на барање

ЛЕД Задно Светло Безжичен Далечински Управувач Трепкачко Светло За Планински Велосипед Спецификација : Состојба : Тип На Ставка : Сигнал За Вртење Велосипед Светлосна боја : сребрена, бела, црна опционална материјал : АБС пластика осветленост : црвено светло 10-15 напојување : батерија : прибл. 12, 5х3, 7х4см/4, 9х1, 5х1, 6 инчи време на мирување : 10 часа континуирано : Режим На SMDLight : црвеното светло е секогаш вклучено црвено светло единечно трепкање лево единечно вртење десно едно флешлево вртење единечно блиц + црвено светло секогаш вклучено единечно блиц + црвено светло секогаш вклучено лево + црвено светло блиц заедно десно + блиц црвено светло заедно двојно полн блиц пакет листа : 1 x велосипед трепкач светло1 x монтажа ремен1 x далечински управувач1 x далечински управувач монтажа база1 x далечински управувач монтажа појас2 x ааа батерија1 x шрафцигер1 x прирачник забелешка : ве молиме имајте предвид дека новиот тип и стариот тип на овој производ ќе бидат испратени по случаен избор и проверете дали нема да ви пречи пред да нарачате. Задно светло и трепкачко светло дизајн со двојна употреба, лесен за употреба. Трепкач жолто светло, едноставно и јасно. Напојува со 2 x ааа батерии. Безжична работа со далечински управувач, едноставна и удобна, лесна за инсталирање, 2 големини на гума погодна за сите големини на рачки. Средното копче на далечинскиот управувач може да го контролира црвеното led предупредувачко светло на задното светло, а левото и десното копче можат соодветно да го контролираат жолтото led индикаторско светло.

Повеќе детали

Избор на купувачи