Џебови Виси Организатор За Складирање Решетката За Плакарот Гардероба Врата Бела
Неодамнешно

Џебови Виси Организатор За Складирање Решетката За Плакарот Гардероба Врата Бела

DEN 231.52

Достапно на барање

Опис : 12 решетки, може да виси во гардероба или да виси на задниот дел од која било врата, да ја одржува вашата соба уредна и чиста внатрешна врата за чување на чевлите во дневната соба, Да Виси над вратата од плакарот за чување долна облека, чорапи, влечки, ѓердани, козметика, шноли, нараквици и други дневни сандациисто така ,можете да го користите на бања ,трпезарија или кујна ,дури и оставата, чајната кујна и шкафчето.Дизајн на прозорец од мрежеста ткаенина,погоден за складирање и барање на она што го сакате, исто така лесен за вадење и одржување на гардеробата уредна.Изработени од неткаен Нерѓосувачки Челик, издржливи,лесни за чистење,ги штитат костумите од нечистотија,прашина,влажни.Спецификација : Материјал : Неткаен Тип На Монтирање Од Нерѓосувачки Челик : Преку Вратата Или вратата Од плакарот Број на прегради : 12 големина : Прибл.30 х 150см/11,8 х 59,1 инчи Секоја Големина на Џеб : 14 х 20см/5,5 х 7,9 инчи боја : Белиот Црн Пакет Вклучува : 1х Организатор На Виси Торби 12 решетки, може да виси во гардероба или да виси на задниот дел од секоја врата, да ја одржува вашата соба уредна и чиста. Виси внатрешна врата за чување на чевлите во дневната соба, Виси над вратата од плакарот за чување долна облека, чорапи, влечки, ѓердани, козметика, шноли, нараквици и други дневни работи. Исто така, можете да го користите на бања ,трпезарија или кујна, дури и оставата, чајната кујна и шкафче. Дизајн на прозорец од мрежеста ткаенина,погоден за складирање и барање на она што го сакате, исто така лесен за вадење и одржување на гардеробата уредна. Изработени од неткаен Нерѓосувачки Челик, издржливи,лесни за чистење,ги штитат костумите од нечистотија,прашина,влажни.

Повеќе детали

Избор на купувачи