Армаркат 18 Мал Кревет За Мачки И Пештера
Неодамнешно

Армаркат 18 Мал Кревет За Мачки И Пештера

DEN 2.67

Достапно на барање

Вашата крзнена мачка може да има свој мал ќош Со Моделот Армаркат C18 HTH/mh кревет за мачки. Овој црвен и беж кревет ја комбинира добрината на вештачкото велур со еластично вештачко крзно. Исполнет е со екстра дебел, 100% полифил за удобност на вашата мачка. Дополнителни функции вклучуваат вметнете подлога и водоотпорен и пропадна-бесплатно база. Рачно измијте ги креветите за миленичиња и измијте ја подлогата во машина. Шест месеци гаранција на производителот против дефекти. Димензии : . 18"(Л) х 12,5"(В) х 11,5"(Ж) вашата крзнена мачка може да има свој мал ќош Со Моделот Армаркат Ц18ХТ/мх кревет за мачки. Овој црвен и беж кревет ја комбинира добрината на вештачкото велур со еластично вештачко крзно. Исполнет е со екстра дебел, 100% полифил за удобност на вашата мачка. Дополнителни функции вклучуваат вметнете подлога и водоотпорен и пропадна-бесплатно база. Рачно измијте ги креветите за миленичиња и измијте ја подлогата во машина. Шест месеци гаранција на производителот против дефекти. Димензии : 18"(L) x 12.5"(W) x 11.5"(H) . Црвениот кревет со Водоотпорна Основа се ожени со удобност, функционалност и чиста симпатичнаesетика за врховната спокојство на вашата мачка. Овој убав кревет за мачки, закотвен од надворешноста на вештачки велур, има вештачки тепих внатре и кадифен поли пополнете за максимална внатрешна атмосфера. Со отстранлива подлога за миленичиња, лесна за миење.Шест месеци гаранција на производителот против дефекти,.

Повеќе детали

Избор на купувачи