За Производителот На Неспресо Машина За Полнење Повеќекратно Филтер За Кафе Мешунки Од Капсули
Неодамнешно

За Производителот На Неспресо Машина За Полнење Повеќекратно Филтер За Кафе Мешунки Од Капсули

DEN 201.44

Достапно на барање

Карактеристики : *Совршен Подарок за Љубителите На Кафе.* Погоден За Машина Неспресо .*Еднократно, заштита на животната средина, заштеда, добар ефект на филтрирање.Пијте го вашето омилено кафе без грешка или модификација.* Намалете ги трошоците, двојно зголемете ја вашата вредност и зголемете ги вашите personal избори .*Лесно се чисти под проточна вода, униформа и стабилна прецизност, лесна инсталација.*Капак со Силиконски О-Прстен за цврсто вклопување и пластика специјално дизајнирана да се спротивстави на високите температури.*Долговечност и издржлива.Спецификации : * Боја : Црна, Црвена, Кафеава*Материјал : пластика + вклучен е пакет Од Нерѓосувачки челик : 6 x Чаша За Капсули За Повеќекратна Употреба (2 парчиња Црна+ 2 парчиња Црвена+ 2 парчиња Кафеава) 1 x Пластична лажица 1 x Мала Четка За Чистење : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Сосема нов и висококвалитетен Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив. Ве молиме проверете ја големината на производот, моделот и проверете дали може да се користи пред купувањето. Кога ќе наидете на проблеми, ве молиме контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме да ги решите. Дали производот ве задоволува, сакаме да го слушнеме вашето мислење. Секој клиент може да ужива 30 дена наплата или замена за Оштетени/Квалитетни Проблеми.

Повеќе детали

Избор на купувачи