Машки Секач И Бак Вајт Луисвил Кардинали Тим Голема И Висока Доблест Еко Пике Рециклирани Поло
Неодамнешно

Машки Секач И Бак Вајт Луисвил Кардинали Тим Голема И Висока Доблест Еко Пике Рециклирани Поло

DEN 607.84

Достапно на барање

Облечете го вашиот изглед на денот на играта со Овој Тим На Кардиналите Во Луисвил Голема И Висока Доблест Еко Пике Рециклирано Поло Од Секач И Бак. Совршен за канцеларија или ден надвор на теренот за голф, ова поло е идеална комбинација на класа и удобност за секое место. Додадете го ова во вашата опрема за Кардинали Во Луисвил денес. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Четиринасочно истегнување. Машинско перење, сува сува ниска. Технологијата дритек ја отстранува потта. Официјално лиценциран. Материјал : 95% Рециклиран Полиестер/5% Спандекс. Плакета со три копчиња. Само-ткаенина јака. Краток ракав. УПФ 50+. Увезени.

Повеќе детали

Избор на купувачи