Природни Шумски Ливчиња Украсни Навлаки За Перници За Фрлање, Кревет Кауч Троседот Декоративни Плетени Навлаки За Перници за Дневна Соба Куќа на Фарма 24 x24
Неодамнешно

Природни Шумски Ливчиња Украсни Навлаки За Перници За Фрлање, Кревет Кауч Троседот Декоративни Плетени Навлаки За Перници за

DEN 2.33

Достапно на барање

ЗИКАНК Природни Шумски Ливчиња Украсни Навлаки За Перници За Фрлање, Кревет Кауч Софа Украсни Плетени Навлаки За Перници за Дневна Соба Куќа на Фарма 24 "x24" природни Шумски Ливчиња украсни навлаки за перници за фрлање ќе го освежат вашиот дом со нивниот шик дизајн и мек допир, лесните капаци за перници за фрлање ќе и дадат на вашата дневна соба промена на стилот.- Овие апстрактни издржливи кутии за перници имаат скриен отвор на патент за лесно вметнување и отстранување. - Исклучителна технологија за шиење, одлична и внатрешно и надворешно, не е лесна за отворање на конец, не е лесна за деформација, нема пилинг и извоз на квалитет. - Природни Шумски Ливчиња перниците лесно се чистат и одржуваат, се перат во машина и се перат за раце без да се намалат.- Овие украсни перници 24 "х24" се совршени за кревети, софи, дневни соби, автомобили и ентериери. Супер мазно невидливо затворање на патент за лесно вметнување и чистење, може да се пере во машина, така што изгледа како ново после секое перење. Вашиот Подарок : можете да добиете кадифен декоративен навлаки за перници со реверзибилно печатење, без влошката за перница. Стандардните навлаки за перници се достапни во пет големини од кои можете да изберете. Издржливи Капаци За Перници За Фрлање : Модерните навлаки за перници се совршени за вашиот дом, дневна соба, канцеларија, дом, спална соба, кревет, софа, автомобил, седиште, декор за спална соба. Погоден за деца деца бебе возрасни студент момче девојка тинејџерски дома декорација. Персонализиран Дизајн : ние дизајнираме навлаки за перници за каучи со Природни Шумски Ливчиња, следејќи уникатни украсни навлаки за перници за фрлање. Секоја измама е изработена од издржлив и долготраен полиестер кој е изграден да трае. Лесен За Носење : скриен дизајн на патент, лесен за отстранување и миење, издржлив и не е лесен за оштетување. Зимската перница опфаќа 24 вметнување" х24 " е многу лесна за инсталирање. Совети За перење : природни Шумски Ливчиња перница опфаќа Апстракт е машина за перење до 60°C, нежен циклус, не белилото железо, падне сува ниска.

Повеќе детали

Избор на купувачи