Ламо Женски Сабрина Мпц ВТОРИ Наредени Мокасин Папучи
Неодамнешно

Ламо Женски Сабрина Мпц ВТОРИ Наредени Мокасин Папучи

DEN 447.84

Достапно на барање

САБРИНА Мпц ВТОРА е мокасин на почетното ниво на ламо. Овој класичен мокасин доаѓа и во велур и во текстилен горен дел, и има различни класични и сезонски инспирирани бои и текстил. Сабрина е обложена со мрежеста обвивка што дише и има надворешен ѓон СО низок профил. * Богат велур или текстилен горен дел • • Дише мрежа поставата. • Кожа или памучна јаже чипка. • Низок профил ТПР надворешен ѓон Внатрешен/Надворешен. Велур/ Текстил Горниот. Удобно.

Повеќе детали

Избор на купувачи