Накит Градите Кабинетот Куфер Случај Багажникот Вклучите Хасп Бравата Затворач Клип
Неодамнешно

Накит Градите Кабинетот Куфер Случај Багажникот Вклучите Хасп Бравата Затворач Клип

DEN 1.00

Достапно на барање

Карактеристики : * Овој затворач е совршен за вашата кутија за накит, кутија за подароци, кутија за вино и други дрвени кутии.* По фиксирањето на оваа тока, вашата кутија ќе изгледа поретро и поисклучително.* Идеален хардвер за дома, канцеларија, продавница итн.Спецификација : * Материјал : железо* Боја : бронза, сребро, злато* Димензии : 58*40мм (прибл.) * Количина : 2pcspackage содржина : 2 x Buckles Note : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Овој затворач е совршен за вашата кутија за накит, кутија за подароци, кутија за вино и други дрвени кутии. Откако ќе ја поправите оваа тока, вашата кутија ќе изгледа поретро и поисклучително. Идеален хардвер за дома, канцеларија, продавница итн. Материјал : железо. Боја : бронза, сребро, злато.

Повеќе детали

Избор на купувачи