Ки 60 30 Висина Прилагодливи Мобилни Училница Маса-Махагони Иdyи 12-Во Магацинот Столици-Темносина
Неодамнешно

Ки 60 30 Висина Прилагодливи Мобилни Училница Маса-Махагони Иdyи 12-Во Магацинот Столици-Темносина

DEN 2.67

Достапно на барање

Дајте им на сите повеќе простор Со Мобилни Маси Ки. Овој сет доаѓа со Една Мобилна Маса 60 "х 30" и две Темносини Chи 12-Во Стек Столици. Ки прилагодливи пост нозе доаѓаат четири до сет и се прилагодливи за висина за сместување на студенти од сите возрасти. Поставувањето училница никогаш не било полесно! Висината е лесна за прилагодување на возрасните со губење и затегнување на завртката со вклучениот шестоаголен клуч, а тркалцата за заклучување ја прават масата лесна за движење одново и одново. Оваа маса во училница долга 60 инчи се собира брзо со само неколку завртки. Табелата е изградена од термички споена меламинска махагони ламинатна маса која е дебела 1 инчи и завршена со црна лента за рабови од Т-Мувла. Ламинатите се отпорни на гребење, дамки и изгореници и лесно се бришат. Заоблените агли ја прават масата побезбедна за секого. Елегантна алтернатива на основите во стилот на пиедесталот, прилагодливите нозе на столбот доаѓаат во класична црна боја со хром одоздола. Прилагодливите лизгалки на дното на основата обезбедуваат рамна маса и лесно се прилагодуваат. Стилскиот и издржлив стол Anи магацинот е идеален за училници, соби и многу повеќе. Изграден е од флексибилно и издржливо полипропиленско седиште и грб и тубуларна челична рамка во боја на хром и се чува во купишта од 12. Бродовите наairи чаир се собраа и е подготвен за употреба веднаш. Сите Регентни столчиња се поддржани со 5-годишна гаранција на производителот за основи и рамки на стол и 2-годишна гаранција на производителот за механизми и тапацир на стол. Ки 60" х 30" Висина Прилагодливи Мобилни Училница Маса-Махагони & 2 Anи 12-Во Магацинот Столици-Темносина.

Повеќе детали

Избор на купувачи