Гроздобер нараквица алпака сребрен рачно изработен накит Од Колекцијата На Грациела
Неодамнешно

Гроздобер нараквица алпака сребрен рачно изработен накит Од Колекцијата На Грациела

DEN 2.67

Достапно на барање

Оваа гроздобер нараквица алпака сребрен рачно изработен накит Од Колекцијата На Грасиела се одликува со извонредна изработка и безвременски дизајн. Секое парче е уникатно и внимателно изработено со посебно внимание на деталите. Подигнете го секој изглед со оваа прекрасна нараквица и додадете елеганција во секоја пригода. Гроздобер нараквица алпака сребрен рачно изработен накит Од Колекцијата На Грациела.

Повеќе детали

Избор на купувачи