Жените Памук Лен Маици Лето Плус Големина Резервоарот Блузи Повик Без Ракави Секси Круг Вратот Блуза Лабава Копчиња Маици
Неодамнешно

Жените Памук Лен Маици Лето Плус Големина Резервоарот Блузи Повик Без Ракави Секси Круг Вратот Блуза Лабава Копчиња Маици

DEN 177.28

Достапно на барање

Tproduct Информации t. t Материјал : памук, полиестер, спандекс. добар квалитет, мек и удобен.T.T Сезона : Пролет,Лето,Aut,Зима t.T Стил : секојдневен, лабав, преголем, стилски, симпатичен, ласкав Тип : туника, врв, кошули, блузи,маичка за маици t.t тип На Ткаенина : Полиестер/Памук/Ленен tt Пакет : 1pc блузи t.t ве Молиме запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / Не Белило / Линија Сува. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описотТ. Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 103см/40.55" Рамо : 47.7 см/18.78" Должина : 62см/24.41" . Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 108см/42.52 "Рамо : 49см/19.29 " Должина : 63см/24.80". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 113см/44.49 "Рамо : 50.3 см/19.80 "Должина : 64см/25.20". Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 118cm/46.46 "Рамо : 51.6 cm/20.31 "Должина : 65cm/25.59". Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 123cm/48.43" Рамо : 52.9 cm/20.83" Должина : 66cm/25.98" жени летни зимски есенски кошули дуксер врвови туника блуза џемпер палто пуловер маици кардиган дуксери облека кошули со долги ракави вкрстен тренинг долг фустан постари бели врвови за облека се вклопуваат слаби облечени ниски ХЕЛАНКИ ПЛЕТЕНИ ПЛУС СЕТ ДУПКА МЕКА. ●Мек Материјал● удобен, истегнувачки и лесен.Ќе направи симпатична облека за носење секојдневно.Симпатична диносаурус боцки влечење дуксери, новина спиење писмо графички печатење, долг ракав, пуловер затворање дуксер. Симпатичен и уникатен дизајн. ●Хауба

Повеќе детали

Избор на купувачи