Секси Танц Жените Halterneck Пливање Фустан Стомак Контрола Костим За Капење V-Вратот Костими За Капење Без Грб Плажа Облека За Капење
Неодамнешно

Секси Танц Жените Halterneck Пливање Фустан Стомак Контрола Костим За Капење V-Вратот Костими За Капење Без Грб Плажа Облека

DEN 3.33

Достапно на барање

Спецификации : Состојба : Ново Со ознаки : сосема нов, неискористен и неносен предмет во оригиналниот пакет (како што се оригиналната кутија и торба) и/или со прикачени оригинални ознаки.Стил : swimdressa сет од 2pc : Swimdress + Swimbressize(Женски) : S M L XL XXL(Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Поддршка : Жица Freegarment Нега : Машина За Перење Шема : Цветни Печати, Polka Dotmain Боја : Црна, Blue Material : 82% Полиестер+18% Spandex Gender : Жени, Дами, Женски, Девојкиактивности : Сурфање, пливање, карактеристики За Капење : оглавник, Дводелен, Поместен Нагоре, контрола на Стомакот, без ЖИЦА : плажа, летен одмор, гимнастика, Летни Најважни Работи, Базен : Неискористен, Удобен, Мек Материјал, Еластичност, Лесен За Перење Карактеристики : Моден Дизајн, 100% Сосема Нов, Квалитетен!Високо растеглива и дише ткаенина со фини занаетчиски костими за капење.Скромна пливачка облека со гаќи за пливање, фустан за пливање може да го покрие вашиот стомак.Дизајниран со влошки за градите, без долна жица. Одлични Чаши Поддршка : поместената обезбедува поддршка и покриеност. Оваа пливачка облека одговара на секоја форма на телото.Совршен за сурфање, нуркање, јога, фитнес, костими за капење, крајбрежје на плажа, базен итн.Печатените костими за капење се квалитетни : мазни, поеластични, поудобни и помеки, што ви овозможува да уживате во нив.Заштита на животната средина, интимна заштита на вашето здравје.Забелешка : ве Молиме дозволете разлика од 1-3 см поради рачно мерење. Покрај различни компјутери се прикаже бои поинаку, бојата на вистински објект може да се разликуваат малку од подолу слики, ви благодариме за вашето разбирање. (1 инч = 2,54 см)вклучен Пакет : 1 x Swimdress1 x Пливање Гаќи Стил : 2pcs Swimdress. Карактеристики : Оглавник, Дводелен, Поместен Нагоре, Контрола На Стомакот, Без Долна Жица. Скромна пливачка облека со гаќи за пливање, фустан за пливање може да го покрие вашиот стомак. Дизајниран со влошки за градите, без долна жица. Повод : Совршен За сурфање, нуркање, јога, фитнес, костими за капење, крајбрежје на плажа, базен. Стил : 2 парчиња Пливачка Облека. Карактеристики : Оглавник, Дводелен, Поместен Нагоре, Контрола На Стомакот, Без Долна Жица. Скромна пливачка облека со гаќи за пливање, фустан за пливање може да го покрие вашиот стомак. Дизајниран со влошки за градите, без долна жица. Повод : Совршен За сурфање, нуркање, јога, фитнес, костими за капење, крајбрежје на плажа, базен.

Повеќе детали

Избор на купувачи