Мрат Градници За Жени Притисни Нагоре Спортски Мултипак Градници Без Прерамки Градници Притисни нагоре Беспрекорни Нараквици За Жени Без Прерамки Плус Големина Г
Неодамнешно

Мрат Градници За Жени Притисни Нагоре Спортски Мултипак Градници Без Прерамки Градници Притисни нагоре Беспрекорни Нараквици

DEN 0.67

Достапно на барање

Носете ги вашите омилени спортски хеланки за вежбање, одлични натпревари здолништа, шорцеви за секојдневен секојдневен изглед, облечете го со или панталони за суи. Сатинската, ткаенина со нежна облога од пико помага да бидете ладни во секоја сезона, со истегнување на сатенските страни и грбот за уште помазна удобност.Мазна и беспрекорна за исчезнување под маици и прилепена облека. 70% Најлон, 30% Спандекс. За подобра форма, овој обложен врв на резервоарот вметнува отстранливи влошки, кои можат лесно да се прилагодат.Мрат Градници За Жени Притисни Нагоре Спортски Мултипак Градници Без Прерамки Градници Притисни нагоре Беспрекорни Нараквици За Жени Без Прерамки Плус Големина Градници За Предно Затворање Без Челичен Прстен Градник Зелен 2 XLIf мислевте дека е тешко да се најде вистинска поддршка и вистинска удобност во безжичен градник, безжичниот градник е остварување на вашиот сон. Целосна фигура со дизајн на тркач не ефикасно против шок, градникот од менување, но исто така ја разубавува кривата на грбот, го зголемува модниот секси стил.

Повеќе детали

Избор на купувачи