Армијата Перформанси Мета Сад Направени
Неодамнешно

Армијата Перформанси Мета Сад Направени

DEN 1.33

Достапно на барање

Ова е нашата најнова воена кошула со перформанси, со печатени дизајни на предната страна и ракавот. Издржливата полиестерска ткаенина е совршена дебелина, доволно лесна за да ветре низ тренингот и доволно густа за да изгледа одлично шетајќи наоколу во пар фармерки. Стилот одговара на големината-моделот е 6 стапки 200 фунти облечен во голема големина. Ние ги печатиме официјалните дизајни на Американската Армија на градите на начин што не го блокира протокот на воздух или не прави печатење да се држи до вашата кожа. Етикетата со големина и логото на нашиот бренд се отпечатени во внатрешноста на вратот, така што етикетите нема да ја нервираат вашата кожа, го додаваме завршниот допир со Мат Сребрено Американско знаме на левиот ракав. АЕ Спортска Облека и Дизајн . Влага Фитил Перформанси Ткаенина . Лиценцирана Армиска Облека.

Повеќе детали

Избор на купувачи