имам Хеликоптер За Лук Со Лушпа Од Лук, Мини Хеликоптер За Зеленчук Процесор За Храна Хеликоптер За Кромид, Рачен Мини Хеликоптер За Мелење Лук Лесен За Чистење
Неодамнешно

имам Хеликоптер За Лук Со Лушпа Од Лук, Мини Хеликоптер За Зеленчук Процесор За Храна Хеликоптер За Кромид, Рачен Мини Хеликоптер

DEN 3.33

Достапно на барање

Хеликоптерот за лук i Have користи двострани нерѓосувачки челични циклонски сечила за лесно и ефикасно сечкање лук, кромид, лук и многу повеќе за само 5 секунди. Едноставно ставете на рамна површина под агол од 45 степени и започнете со сечкање, воопшто не е потребна електрична енергија. Ракувајте со хеликоптерот за лук со едната рака и користете ја другата за да ја ротирате за да обезбедите целосни и совршени сецкани добрите. Транспарентната чаша на овој мини процесор за храна ви овозможува јасно да ја видите неговата содржина и да процените колку добро е исецкана храната. Двостраните сечила имаат вграден заштитник на сечилото за да спречат исеченици и овозможува лесно и безбедно чистење. Острина : Овој хеликоптер за лук користи двострано циклонско сечило направено од нерѓосувачки челик за храна, кое може брзо и рамномерно да ја исече храната за само 5 секунди. Лесен За Употреба : оваа иновативна мелница за лук не бара електрична енергија. Може да се стави на масата под агол од 45 степени со едната рака и да се ротира напред-назад за целосно да ја скрши храната, со што ќе се заштеди маката за полнење и подготовка на зачини. Висок Квалитет : транспарентната нелизгачка чаша на овој мини хеликоптер за храна ви овозможува да го видите степенот на дробење на внатрешните состојки. Двостраните сечила се опремени со заштитник на сечилото за лесно складирање и за спречување на исекотини. Цврстиот менувач е стабилен и издржлив. Мултифункционален : овој мини хеликоптер од 200 мл не само што може да исецка кромид и лук, туку може да се користи и за мелење месо, сечкање зеленчук и правење зачини. Лесно За Чистење : овој хеликоптер за лук е направен од еколошки материјали за храна. Интимниот внатрешен дизајн на стругалка спречува храната да се држи до капакот. Капакот и сечилото на хеликоптерот за зеленчук може да се отстранат, што е лесно да се исчисти и погодно за машини за миење садови.

Повеќе детали

Избор на купувачи