Женски Обични Дуксери Со Патент Преголеми Џебни Дуксери Со Долги Ракави Врвот Јутнсбел
Неодамнешно

Женски Обични Дуксери Со Патент Преголеми Џебни Дуксери Со Долги Ракави Врвот Јутнсбел

DEN 1.00

Достапно на барање

Карактеристики : 1. Направено од лесна ткаенина што дише, еластична, течна и воопшто не прилепена, мека на допир ч, удобно е за носење цел ден. 2. Мкаес ласкав и зачудувачки. Тој е исклучително разноврсен и може да се додаде толку многу различни начини. Овој фустан е совршен за забава, клуб, матурска, коктел, костим за шминка, враќање дома, годишнина. 3. Рачно миење ладно, не избелувајте, закачете суво, ниско железо доколку е потребно.   Моден дизајн, Сосема Нов,!     Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Женски Обични Дуксери Со Патент Преголеми Џебни Дуксери Со Долги Ракави Врвот Јутнсбел. Зимски капут блуза џемпер за жени или мажи 2022 година. Може Да се користи Како божиќен или Новогодишен подарок. Ова е многу популарен стил на Тикток. Поради влијанието на епидемијата, транспортот на стоки ќе биде одложен, ве молиме купете однапред.

Повеќе детали

Избор на купувачи