Кратки Комплети За Градник Женски Чипка Долна Облека Комплет За Долна Облека Две Чипка Градник И Гаќи Бралет Облека За Спиење
Неодамнешно

Кратки Комплети За Градник Женски Чипка Долна Облека Комплет За Долна Облека Две Чипка Градник И Гаќи Бралет Облека За Спиење

DEN 2.00

Достапно на барање

Време На Испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очекувајте 7-15 Дена За Да Го Добиете Пакетот. Големина : С Биста : 82-86см/32.28" -33.86 "Половината : 62-66см/24.41 "-25.98" Колк : 86-90см/33.86 "-35.43". Големина : м Биста : 86-90см/33,86" -35,43 "Половината : 66-70см/25,98 "-27,56" Колк : 90-94см/35,43 "-37,01". Големина : Л Биста : 90-94см/35.43" -37.01 "Половината : 70-74см/27.56 "-29.13" Колк : 94-98см/37.01 "-38.58". Големина : XL Биста : 94-98cm/37.01" -38.58 "Половината : 74-78cm/29.13" -30.71 "Колк : 98-102cm/38.58 "-40.16". Големина : XXL Биста : 98-102cm/38,58-40,16 "Половината : 78-82cm/30,71 "-32,28" Колк : 102-106cm/40,16-41,73". Женска Бебешка Чипка Долна Облека За Долна Облека Комплет Дводелен Градник Од Тантела И Гаќи Бралет Карактеристики На Спиење : 95% Полиестер и 5% Акрилна лесна, мека и квалитетна ткаенина што дише. Оваа женска долна облека има v предниот дел на вратот и едноставен стил на линија. Инспирира жестоки флертувања и вашата вистинска убавина Свилен Сатен Хемиза Долна Облека Изработена со луксузно мек сатен и чипка за да ја покажете вашата елеганција и во сончева софистицираност. Прекрасна Цветна Чипка Убава фестонирана цветна чипка со детали над чашите и дното што ќе ја загрее спалната соба со оваа сасис сатенска хемиза. Дише Удобно Почувствувајте ја пријатноста и слободата цела ноќ кога ја носите оваа мазна и мека кожа долна облека од сатенска хемија. Информации за производот : Сезона : Лето, Пролет : Женска Прилика : Материјал : Тип На Полиестерпетер Тип : Цврст Стил : Обичен, должина На Ракавот : Без Ракави Како да се мие : Ладно миење На Рацете што добивате : 1 Комплет Underwear Size Bust Waist Hip S82-86cm/32.28"-33.86"62-66cm/24.41"-25.98"86-90cm/33.86"-35.43"M86-90cm/33.86"-35.43"66-70cm/25.98"-27.56"90-94cm/35.43"-37.01"L90-94cm/35.43"-37.01"70-74cm/27.56"-29.13"94-98cm/37.01"-38.58"XL94-98cm/37.01"-38.58"74-78cm/29.13"-30.71"98-102cm/38.58"-40.16"XXL98-102cm/38.58-40.16"78-82cm/30.71"-32.28"102-106cm/40.16-41.73"Size : SBust : 82-86cm/32.28"-33.86"Waist : 62-66cm/24.41"-25.98"Hip : 86-90cm/33.86"-35.43"Size : MBust : 86-90cm/33.86"-35.43"Waist : 66-70cm/25.98"-27.56"Hip : 90-94cm/35.43"-37.01"Size : LBust : 90-94cm/35.43"-37.01"Waist : 70-74cm/27.56"-29.13"Hip : 94-98cm/37.01"-38.58"Size : XLBust : 94-98cm/37.01"-38.58"Waist : 74-78cm/29.13"-30.71"Hip : 98-102cm/38.58"-40.16"Size : XXLBust : 98-102cm/38.58-40.16"Waist : 78-82cm/30.71"-32.28"Hip : 102-106cm/40.16-41.73" Стилски И Мода Ве Прават Попривлечни. Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Да Ја Купите. Материјал : Лесен, Удобен И Еластичен; Рачно Миење Во Ладна Вода Висат Сува. Достапно Од Залиха, Брза Испорака. Време На Испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очекувајте 7-15 Дена За Да Го Добиете Пакетот.

Повеќе детали

Избор на купувачи