Недефинирани Подароци 3xl Clarion Фудбал Краток Ракав Памучна Маица
Неодамнешно

Недефинирани Подароци 3xl Clarion Фудбал Краток Ракав Памучна Маица

DEN 303.84

Достапно на барање

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашата 100% Памучна Унисекс екипа Вратот Бела Кларион Фудбалска Маица го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има кларион Фудбал отпечатен преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

Повеќе детали

Избор на купувачи