Дизајн Увезува Метален Сребрен Трапез Од Морска Трева, 13 x13 x13
Неодамнешно

Дизајн Увезува Метален Сребрен Трапез Од Морска Трева, 13 x13 x13

DEN 495.84

Достапно на барање

Употреба : Складирањето Вклучува : 1 Упатство За Нега На Корпа За Складирање : Избришете со влажна крпа или сунѓер по потреба. Материјал : Природна Ткаена Хартија Земја На Потекло : Форма На Кина : Трапезоидни Димензии : 14"x8"x9" Модел# Camz36629 Дизајн Увезува Метален Сребрен Трапез Од Морска Трева, 13 " x13 "x13", 100% Природна Ткаена Хартија, сребро.

Повеќе детали

Избор на купувачи