Аусист Училиште Материјали Стационарни Црна Технологија Не-остар Бришење Прашина-Слободен Вечен Молив Гел Пенкало во 2мл Дозвола
Неодамнешно

Аусист Училиште Материјали Стационарни Црна Технологија Не-остар Бришење Прашина-Слободен Вечен Молив Гел Пенкало во 2мл Дозвола

DEN 0.67

Достапно на барање

Црна Технологија Не-остар Бришење Прашина-Слободен Вечен Молив Гел Пенкало 2 Во 1 2мл. Карактеристики : . Зошто овој метален молив без мастило може да пишува без острилка и мастило е тоа што може да го задржи ракописот долго време без оглед на температурата или временските услови. Врвката е изработена од метален материјал, мала по големина и слична по боја на обичните моливи и непречено пишување.Пишувањето е исто така лесно да се избрише со гума за бришење. Внатре има многу долга гума за бришење, која лесно се брише. Металното пенкало што може да се избрише може да замени до 100 обични моливи со компресирана врвка, без острење или менување на редоследот на полнење за да ви помогне да го намалите времето потребно за острење или полнење Без острење, без мастило. Обезбедете удобно искуство за пишување без да се грижите за капките мастило.Држач за пенкало што не се лизга; стабилен држач за пенкало; удобно држење. Стилски и софистициран дизајн. Овие метални пенкала без мастило може да се користат како практични подароци за деца, ученици, наставници, пријатели итн. може да се користи и Како подарок За важни празници Како Божиќ и Нова година. Боја : како што е прикажано на сликата, повеќе бои . Големина : . Должина 16см. Содржи : . 1x пишување пенкало. Канцелариски материјал : Црна Технологија Не-Остри И Бришење Прашина Слободен Вечноста Молив Неутрален 2мл Бела. Тешка употреба со црно мастило со низок вискозитет за непречено искуство со пишување без прескокнување и побрзи брзини на пишување. Обезбедува зголемена удобност за континуирано пишување и подобро разбирање за правење брзи белешки. Испорачајте на сите фронтови—вредност, перформанси, удобност и стил—за да можете да ја завршите работата правилно секој пат. Ова пенкало со високи перформанси е совршен избор за вашиот дом, училиште, работен простор, мал бизнис или традиционална канцеларија.

Повеќе детали

Избор на купувачи