Супериорен Макропод Модерен Тепих Во Затворен Простор
Неодамнешно

Супериорен Макропод Модерен Тепих Во Затворен Простор

DEN 1179.84

Достапно на барање

Однесете го вашиот традиционален под на нови височини со Тепихот Од Областа Макропод. Овој калеидоскопски дизајн се одликува со хипнотизирачки, преголем медалјон кој беспрекорно тече низ ова парче. Опциите за украсување се бесконечни кога избирате од достапните опции за боја, вклучувајќи Црна, Златна и Зелена боја. Овој тепих е идеален за домови со деца и домашни миленици благодарение на неговата издржлива конструкција Од 100% Полипропилен и се одликува со неверојатно мека подножје од висината на купот од 0,31" (8мм). За да го задржите овој килим на место, се препорачува тепих. Материјал : 100% Полипропилен. Бои : Црна, Зелена, Златна. Висина на купот : 8мм (0,31"). Посебни Карактеристики : Добро изработена со издржлива подлога од јута и е наменета за внатрешна употреба. Тепихот е отпорен на пожар, антистатички, отпорен на молци, хидрофобен, како и отпорен на дамки, мувла и мувла. Се препорачува користење на подлога за тепих што не се лизга. Стил : Преоден, Модерен И Современ.

Повеќе детали

Избор на купувачи