Дизни Пиксар Автомобили Луди Уривачи Арви Карактер Возило
Неодамнешно

Дизни Пиксар Автомобили Луди Уривачи Арви Карактер Возило

DEN 617.76

Достапно на барање

Уживајте во новата забава за изведба на паѓање и удирање со ова Големо Возило Арви инспирирано од Дизни/Пиксар Автомобили 3 натпревар Во стилот На дерби. Само вртете ја матрицата-фрлете се на површина, ослободете ја и видете како се трка наоколу-потоа судрете се во пречки и ривали. Целосниот асортиман вклучува повеќе големи омилени возила на личноста од новиот филм за тони кршење, паѓање акција! Секој продаден одделно. Дизни / Пиксар Автомобили 3 Луди 8 Несреќници Арви Возило : Возраст : 3Ј+. Нови Луди 8 Несреќи возила инспирирани од Дизни/Пиксар Автомобили 3. Вртежи против површината, ослободување, трка и да видиме тоа се судираат во пречки и ривали!. Вистински детали за филмот, дизајн и израз на голема личност.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Достапно на барање
DEN 384.00
Пофалбата: