Времето и TRU женските влечење на панталоните за понте, по целосна должина; 28 inseam, големини xs-xxl
Неодамнешно

Времето и TRU женските влечење на панталоните за понте, по целосна должина; 28 inseam, големини xs-xxl

DEN 0.33

Достапно на барање

Крајниот женски подигач Понте Панте по време и Тру. Совршен спој на удобност и стил. Овие панталони имаат класичен дизајн на подигање со страничен пресек што додава допир на гламур на вашата облека, совршен за облекување нагоре или надолу. Разновидниот и трендовски bootcut ponte pant е задолжителен додаток на вашата гардероба. Исклучиво на. Време и време женски влечење на понте-панта. Материјал : 67% рајон/29% најлон/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 30 "ИНСЕАМ. Затворање : Повлекување на стилизирање. Џебови : два грб нефункционални џебови. Должина на пантолоните/сечење : целосна должина, одблесокот-нога. Карактеристики : истегнување ткаенина за да се движите со вас цел ден. Fit : тенок.

Повеќе детали

Избор на купувачи