Chaps Машка лесна грижа Одржливо копче со долга ракав надолу со кошула со големина S-2x S-2x
Неодамнешно

Chaps Машка лесна грижа Одржливо копче со долга ракав надолу со кошула со големина S-2x S-2x

DEN 3.33

Достапно на барање

Направено од лесна грижа за мешавина од памук и доза на истегнување, оваа кошула со копче надолу ќе ве одржува да изгледате полиран цел ден. Нашата најпопуларна кошула!. Истегнете ткаенина за цел ден удобност. Памук/поли мешавина се спротивставува на брчките за да изгледаат јасни цел ден. Јака од копчето надолу останува на место. Јарем обликуван од кутија обезбедува удобно вклопување и поголем опсег на движење.

Повеќе детали

Избор на купувачи