Ајфелова кула Париз Скај Линлин Таун и градска галерија со фотографии завиткани од платно печатење wallидна уметност
Неодамнешно

Ајфелова кула Париз Скај Линлин Таун и градска галерија со фотографии завиткани од платно печатење wallидна уметност

DEN 2.67

Достапно на барање

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 36 x 1,5 x 48 инчи. Затегнати големини на платно вклучуваат стандард : 16 x 1,5 x 20 големи : 20 x 1,5 x 30 x -во -во -голем : 30 x 1,5 x 40 преголема : 36 x 1,5 x 48. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачно и истегнете секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за виси . уметнички дела се однесуваат на : град, градски пејзаж, урбана, зграда, архитектура, кула , Ајфелова кула, обележје, градски пејзаж, небото. Дизајн од Карина Окула. Прво совршено во која било дневна соба, ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или соба за кревет.

Повеќе детали

Избор на купувачи