Жени Пешачки Шорцеви Голф На Отворено Брзо Суво Вежбање Летни Шорцеви За Вода Женски Фустани Кратки Жени Вежбање Кратко
Неодамнешно

Жени Пешачки Шорцеви Голф На Отворено Брзо Суво Вежбање Летни Шорцеви За Вода Женски Фустани Кратки Жени Вежбање Кратко

DEN 3.00

Достапно на барање

Ова Е Азиска големина, предлагам да купите поголема големина,ве Молиме проверете ја табелата со големини пред да ја поставите вашата нарачка. Ако не сте сигурни за големината, ве молиме испратете ни е-пошта.Големина : С Половината : 67-69см/26,38"-27,17" Колк : 92-95см/36,22"-37,40" Должина : 38см/14,96" Големина : М Половината : 75-80см/29,53"-31,50" Колк : 97,8-102,9 см/38,50"-40,51" Должина : 39см/15,35" големина : л половината : 73-75см/28,74"-29,53" колк : 101-105см/39,76-41,34" должина : 40см/15,75" големина : xl половината : 87-94см/34,25"-37,01" колк : 111,7-116,8 см/43,98"-45,98" должина : 41см/16,14" големина : ххл половината : 95-101см/37,40"-39,76" Колк : 119,4-124,5 См/47,01"-49,02" должина : 42см/16,54" жени пешачки шорцеви голф атлетски надворешен брз сув тренинг летни шорцеви за вода ве молиме проверете ја табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.     Точка специфики Сезона : Сите Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Нема Тип На Шема : Букви Стил : Мода,Причинско-Последична Тежина : 110~150g (S-XXL) Карактеристики попривлечно ● совпаѓање ● Совршена Должина За Хеланки,Фармерки, Шорцеви Или Панталони. Можете да ја напикате маичката во вашите шорцеви или здолништа за стилски изглед сите сезони ① Прилики Погодни За секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за канцеларија, забави,одмор,клубови и состаноци. Пефект за носење со фармерки Или хеланки Во Пролет, Лето И Fall пакетот вклучува 1 ПАРЧИЊА Панталони Size Waist Hip Length L73-75cm/28.74"-29.53"101-105cm/39.76-41.34"40cm/15.75"Size : LWaist : 73-75cm/28.74"-29.53"Hip : 101-105cm/39.76-41.34"Length : 40cm/15.75" Тежина : 110~150гр (С-ХХЛ) Женските Секси Пижами Поставуваат Бели Кратки Наметки Со Кратки Ракави за Жени. Пакетот вклучува Пижами Шорцеви Женски Џебови Женски Кошула За Трчање Со Кратки Ракави. должина за хеланки,фармерки,шорцеви или панталони. Можете да ја напикате маичката Во Женски Блузи и Врвови Жени Со Кратки Ракави 2x Врвови Краток Ракав. Тип На Шема : Писма Женски Породилни Фармерки Шорцеви Црна Плажа Панталони. ①Материјал е изработен од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење Женски Бели Копчиња Кошула Кратки Ракави Виолетови Шорцеви Жени Тренингот.

Повеќе детали

Избор на купувачи