Амика Vault Clasher Claternater 33. Оз
Неодамнешно

Амика Vault Clasher Claternater 33. Оз

DEN 368.00

Достапно на барање

Заштитете ја вашата коса и нејзината прекрасна боја со најдобриот климатик за коса третиран со боја, балсам за заклучување на бојата Амика. Коса кои примаат третмани во боја, честопати се жртви на голем број несреќи : зголемена сувост, фризност, бледнее во боја и многу повеќе. Држете се на вашата омилена нијанса подолго и заштити од предвремено згаснување на бојата благодарение на антиоксидантните придобивки од маслото од соја. Навлажнувачот на сводот ви овозможува да го скршите циклусот за да можете едноставно да уживате во убави нишки со прекрасна боја. Се бори со сувост и згаснување во боја . штити од предвремена боја со антиоксиданс придобивките од маслото од соја . содржи мешавина од аминокиселини што воспоставува здравствена сила и флексибилност на коса Betaine A Hurectant за зголемување и заклучување на влагата.

Повеќе детали

Избор на купувачи