СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Прекрасна женска портрет сложена шумска шема платно wallидна уметност, 20, дизајн од Алонзо Саундерс
Неодамнешно

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Прекрасна женска портрет сложена шумска шема платно wallидна уметност, 20, дизајн од Алонзо Саундерс

DEN 3.00

Достапно на барање

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 16 x 1,5 x 20 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Алонзо Саундерс.

Повеќе детали

Избор на купувачи