Ли Момци Спорт Xtreme Comfort Slim Fit фармерки, големини 4- & Husky
Неодамнешно

Ли Момци Спорт Xtreme Comfort Slim Fit фармерки, големини 4- & Husky

DEN 3.33

Достапно на барање

Екстремен удобност на Ли Бој, Слим Форт Jeanан, дајте им на вашите авантуристички истражувачи предност со врвни парови. Нашите тенок фармерки со удобност x-treme имаат атлетски истегнување на половината, тони џебови, издржлива конструкција и премиум тексас со допир на истегнување за да се тркалаат и да скокаат десно заедно со него. Тенок вклоп. Седи веднаш под половината 9 ". Затворање на копчето. Директно отворање на нозете. Машинско миење. Увезено. 98% памук, 2% спандекс. 5252527.

Повеќе детали

Избор на купувачи