Sportsенски активни жени со целосна должина со висока должина со џебови со џебови
Неодамнешно

Sportsенски активни жени со целосна должина со висока должина со џебови со џебови

DEN 2.00

Достапно на барање

Инспирирана активна облека од S2 спортска облека го одржува вашиот стил на теретана на точка. Ласкаво вклопување, одликите за перформанси плус џебовите ги прават овие идеален избор за јога, спин класа или само дружење. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. вклучува 2 хеланки со целосна должина, високо-половини. Повлечен стил. 4-насочен истегнување, материјал што не се гледа. 2 џебови. Суво губење. 88% полиестер12% спандекс. Машина за перење. Увезени. Hemенски џебни хеланки од спортска облека S2.

Повеќе детали

Избор на купувачи