Georgeорџ Машки и големи машки 9 испрскаа омбре-стебла за пливање на омбре со брзина со 50, до големина 3XL
Неодамнешно

Georgeорџ Машки и големи машки 9 испрскаа омбре-стебла за пливање на омбре со брзина со 50, до големина 3XL

DEN 3.33

Достапно на барање

Ажурирајте ја облеката за капење со стеблата за пливање Омбре на Georgeорџ. Функцијата за брзо сушење го одржува удобно кога преминувате од водата. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина M. приближно. ИНСЕАМ : 9 ". Стил на влечење. Затворање на вратоврска. Материјал за брзо сушење. Понуди UPF 50 Заштита. од Georgeорџ.

Повеќе детали

Избор на купувачи