Terra & Sky Women's Slus Sigure Sigure Velor сет, 2-парчиња
Неодамнешно

Terra & Sky Women's Slus Sigure Sigure Velor сет, 2-парчиња

DEN 815.36

Достапно на барање

Без разлика дали станува збор за дневен достоен ден или ноќно учење, сите сте поставени со овој дво-парчен појавување од деколте на бродот Тера; Долги ракави на Долман со широки манжетни. Панталони : стил на влечење; еластична половината за дополнителна удобност; Врза за влечење; широка нога. Карактеристики : Дизајн на ребрести велур. Women'sенски плус врвен и панталони Велур поставен од Terra & Sky.

Повеќе детали

Избор на купувачи