Миленичиња Прв колеџ NCAA College Wisconsin Badgers Pet Dog Pink Sport Jersey - Среден
Неодамнешно

Миленичиња Прв колеџ NCAA College Wisconsin Badgers Pet Dog Pink Sport Jersey - Среден

DEN 1.67

Достапно на барање

Официјално NCAA лиценцирани розови дресови за домашно милениче/мачка/куче, подгответе го вашето куче подготвено за ден на игра со ова миленичиња први маички со високи производи! Оваа маичка има извезена лепенка за лого на NCAA на вратот, екранот печатен тим Сити и примарно лого на предниот и екранот печатен тим Wordmark и броеви на задниот дел. Оваа маичка исто така спортува и ткаена џок -ознака на NCAA со место за пишување во името на вашето домашно милениче! Дизајниран со употреба на трајни материјали за сатен и полиестерска мрежа. Карактеристики : Официјално лиценциран NCAA.Сатин и полиестерска мрежа со маички со контраст на вратот и ракавот. не железо. Големини : Овој бејзбол розов дрес е достапен во 4 големини. Изберете од : Small Mediumlar Genew! X-Small Ве молиме следете ја табелата со илустрирана големина. За големината на спецификациите, ве молиме измерете го вашето куче од тилот на вратот до основата на опашката. TEAMS : This PET PINK JERSEY is Available in 40+ Collegiate Teams : Alabama Crimson Tide, Arkansas Razorbacks, Arizona State Sun Devils, Auburn Tigers, Boston College Eagles, California Golden Bears, Clemson Tigers, Florida Gators, Florida State Seminoles, Georgia Bulldogs, Iowa Hawkeyes, Illinois Fighting Illini, Iowa State Cyclones, Kansas State Wildcats, University of Kansas Jayhawks, Kentucky Wildcats, LSU Tigers, Maryland Terrapins, Michigan Wolverines, Miami Hurricanes, Missouri Tigers, Michigan State Spartans, Mississippi State Bulldogs, NC State Wolfpack, Небраска Корнхускерс, државен Бакис во Охајо, Оклахома наскоро, Орегон патки, Државни брада на Орегон, Пен Стејт Нитани Лавови, Питсбург Пантерс, Универзитет Пурду, ТЕКСАНСКИ РАБОТНИЦИ, ТЕКСАНСКИ РАБОТНИЦИ, ТЕКСАС, TEXAS, TEXAS, TEXAS, TEXAS, TEXAS, TEXAS, TEXAS, TEXAS, TEXAS, TEXAS, TEXAS, TEXAS, TEXAS, TEXAS, TEXAS, TEXAS, TEXAS, TEXAS, TEXAS, TEXAS, TEXAS, TEXAS, TEXAS, TEXAS, TEXAS, TEXAS, TEXAS, TEXas Лонгхорнс, Луисвил Кардиналс, Оле Мисисипи Бунтовници, УСЦ Тројанс, Јута Утс, Вирџинија Кавалирс, Вирџинија Техника Хокис, Висконсин Баџерс, Универзитет Западна Вирџинија. Изберете го вашиот тим и точна големина и додајте ја во кошничката сега! Првата компанија за миленичиња се етаблира како најголема компанија за производство на миленичиња со лиценца за миленичиња во земјата. PETS First ја доби својата репутација во обезбедувањето на секој сопственик на миленичиња со премиум лиценцирани производи за миленичиња; Од уникатни и шарени артикли за облека до забавни и разиграни играчки и додатоци. Работејќи со најновата технологија, нашите креативни дизајнери избираат од најквалитетни материјали за да обезбедат трајна, уникатна и иновативна стока за миленичиња. Нашите фабрики ги следат највисоките стандарди на упатства за безбедност за да обезбедат безбедност на вашето домашно милениче, истовремено обезбедувајќи долготраен производ. Прво лиценцирани производи за миленичиња од домашни миленици. Миленичиња Прв колеџ Висконсин Баџерс Пет Пинк Jerseyерси, 4 големини на располагање : Официјално лиценциран колегиум на НЦАА. Сатен и поли-мрежен дрес со контраст на вратот и ракавот. Предниот дел има везено лого -лого и лого на тимот за печатење на екран. Примарна боја : Пинк. Лесно за миење на машината. Достапно во X-мали, мали, средни и големи. Достапно во други тимски дизајни (продадени одделно).

Повеќе детали

Избор на купувачи