Елементи женски плус фит и пламен фустан со ракави за мафини
Неодамнешно

Елементи женски плус фит и пламен фустан со ракави за мафини

DEN 479.84

Достапно на барање

Завиткајте го со лак .. или не. Изборот е ваш со вклопување и фустан од елоквии елементи. Стилски по својата едноставност, овој фустан има криво-лизгачки каросерија и целосно здолниште создавајќи изглед на вртење што е подготвен за било што. Затегнатите ракави за мафини додаваат драматичен допир што го одржува овој тренд на десно-десно и секако, отстранливиот појас за само-вратоврска ви овозможува да го прилагодите вашиот изглед. Само на. Материјал : 55% постелнина/45% вискоза. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 14. одговара : вклопување и пламен. Должина : Миди фустан; хитови под коленото. Затворање : стил на пуловер. Ракави : ¾ ракави на ракави со еластични детали и манжетни. Ockебови : Ништо. Карактеристики : V-Neckline; еластична половината; Отстранлив појас за само-вратоврска. Фудбал и пламен фустан со ракави за мафини за жени со плус големина од елементи на елоки. Елоквии елементи - секој ден мода по чувство на добри цени.

Повеќе детали

Избор на купувачи