Колективниот фустан за маица со колективни жени јуниори
Неодамнешно

Колективниот фустан за маица со колективни жени јуниори

DEN 2.67

Достапно на барање

Се гледаат во трендовски, симпатична маскирна! Горенаведената силуета и ткаенината со памук од памук го прави овој забавен, удобен фустан на ПСК како привлечен додаток на вашата гардероба. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. над должината на коленото. Екипаж; стил на пуловер. Долги ракави. Камуфлажен принт. 95% памук/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Долг ракав на јуниори, маскирна фустан од ПСК.

Повеќе детали

Избор на купувачи