Арканзас Razorbacks „Испуштени“ 10,5 ”l 8,5” h 4 ”w ладилник за ручек
Неодамнешно

Арканзас Razorbacks „Испуштени“ 10,5 ”l 8,5” h 4 ”w ладилник за ручек

DEN 319.84

Достапно на барање

Чувајте ја храната на правилна температура, ладна или топла, сè додека не ручате со овој официјално лиценциран колегиум „отпуштен“ ладилник за ручек од северозападната компанија! Со изолирана постава за ПВЦ, вашата храна со престој на посакуваната температура сè додека не сте подготвени да јадете! Покажете го омилениот колеџ или универзитетски тим во движење, во салата за ручек или во салата за јадење. Боја координирана со вашиот омилен тим со рачка за врзување на акцент и патент околу рабовите за отворање, ручекот ќе стане вашиот нов омилен оброк (ако веќе не беше)! Мерки 10,5 ”l x 8,5” h x 4 ”w. 70d најлон. Само чисто место. Официјално лиценциран ладилник за ручек, големина : 10,5 "l x 8,5" h x 4 "w, лепи храна топла или ладна, изработена од 70d најлон, само чисто.

Повеќе детали

Избор на купувачи