Време и време женски ками резервоар, пакет
Неодамнешно

Време и време женски ками резервоар, пакет

DEN 1.00

Достапно на барање

Time и Tru нуди навремени парчиња и класични најважни работи за да го надополнат вашиот постојано развиен живот. Секогаш ќе имате парче за да одговарате каде сте, истовремено и го славите вашето вистинско јас. Деколте за лажичка. Повлечен стил. Без ракави со ленти со шпагети. Полу-опремени. Пакет од две ками. Плеска ткаенина Jerseyерси. 57% памук, 38% полиестер, 5% спандекс. Машинско миење ладно одделно или со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, ниско железо доколку е потребно. Направено во Никарагва.

Повеќе детали

Избор на купувачи