Одеерби Широки Панталони За Нозе За Жени Мода Секојдневен Висок Струк Еластичен Струк Еднобојна Возбуда Долги Панталони Морнарица
Неодамнешно

Одеерби Широки Панталони За Нозе За Жени Мода Секојдневен Висок Струк Еластичен Струк Еднобојна Возбуда Долги Панталони Морнарица

DEN 319.84

Достапно на барање

Женска Мода Секојдневен Висок Струк Еластичен Струк Еднобојна Возбуда Широка Нога Долги Панталоникарактеристики : 1.Карактеристики : Стилски и моден сплит дизајн, можете да носите во сите сезони.2.Материјал : памук и лен ,Изработени од Квалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.3.Еластичност,Привлечна за носење.4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе.5.Ве молиме запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Сезона : Сите сезони пол : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Далииматеријал : Тип На Памук И ленен Модел : Цврста Декорација : Стил На Возбуда : Секојдневна,Модна Должина : Долг Како да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Панталони Големина На Табелата : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 64см/25.20 "Колк : 104см/40.94 " Должина : 102см/40.16" . Големина : М Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 68см/26.77 "Колк : 109см/42.91 " Должина : 103см/40.55" . Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 72см/28.35 "Колк : 114см/44.88 " Должина : 104см/40.94" . Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 76см/29.92 "Колк : 119см/46.85 " Должина : 105см/41.34" . Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Половината : 80см/31.50 "Колк : 124см/48.82" Должина : 106см/41.73 " 0н Продажба Широк Нога Панталони За Жени Мода Повик Висок Половината Еластична Половината Еднобојна Возбуда Долги Панталони Морнарица. Материјал : памук и лен. Ве молиме погледнете ја табелата со големини пред купувањето. Посакувам да имате среќен шопинг време!. Испорачани во рок од 48 часа, испорака во 7-15 дена, може да пристигне порано. Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви служиме.

Повеќе детали

Избор на купувачи