Кратка кошула за кратки ракави на момчињата за чудо нација, големини 4-16
Неодамнешно

Кратка кошула за кратки ракави на момчињата за чудо нација, големини 4-16

DEN 0.67

Достапно на барање

Се чувствува одлично, изгледа кул, Поло кошула на чудо нација со кратки ракави додава инстант полски на неговиот обичен изглед. Супер-мека, со удобност без ознаки, оваа кошула совршено се спојува со фармерки, џогери и шорцеви, со други зборови, сигурно е дека ќе биде негова кошула во секоја сезона. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : јака од точка со плоча со три копчиња. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Супер-мека ткаенина со дизајн со ознака за тотална удобност. Момци Поло кошула од Wonder Nation.

Повеќе детали

Избор на купувачи