Тајни богатства женски и женски плус кратки ракави за спиење на врвот
Неодамнешно

Тајни богатства женски и женски плус кратки ракави за спиење на врвот

DEN 2.33

Достапно на барање

Изработено од супер-мека мешавина од рајон, овој врв на спиење со кратки ракави од тајни богатства е токму она што ви треба за добар ноќен сон во кој има детали за контрастни трим и опуштена силуета. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. опуштено вклопување. Вратот на екипажот. Контрастна трим. 95% рајон/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Кошула за спиење за жени од тајни богатства.

Повеќе детали

Избор на купувачи