Самит за живеење на отворено трпезариска маса, должина до 84 за 8 лица, црно
Неодамнешно

Самит за живеење на отворено трпезариска маса, должина до 84 за 8 лица, црно

DEN 0.33

Достапно на барање

Овој самит за живеење на трпезариска маса е паметен, суштински додаток кој ви овозможува да прилагодите неочекувани гости и идеални за собирање на семејството/пријатели, забава, вечера и други активности на отворено. Кога е потребен дополнителен простор за маса, оваа табела може лесно да се прошири за да се додаде повеќе површина, што го прави одличен избор за тераси, балкони или други области на отворено. Направена од тешка челична рамка со е-облога и облога со прав, табелата нуди поддршка на структурата и стои до елементи на отворено за сигурен долготрајно. Едноставно свртете го листот во табелата што може да ја прошири должината на 84 "и да смести до 8 лица. Лесна употреба со безбедносно заклучување и прилагодливи влошки за нозе за да ја направите табелата стабилна и цврста. Оваа шармантна табела обезбедува совршено место за пријателите и семејството да се соберат и да му даваат на секој простор полиран изглед додека обезбедуваат сигурна стабилност за наредните години. Димензија : L 61.4 " / 83.9" x W 37.4 "x H 29.5". Тешка челична рамка со е-обложување и прав Обложена завршница, сите временски услови и отпорни на 'рѓа. Добро дизајнираната структура со врвен врв на плочата, силни нозе и прилагодливи влошки за нозе. Функција за проширување, должина на табелата до 84 ". Погоден за 6-8 лица.

Повеќе детали

Избор на купувачи