Први чекори со зачекорување на камења Смајли лепенка Бебе мека единствена сандала на глуждот
Неодамнешно

Први чекори со зачекорување на камења Смајли лепенка Бебе мека единствена сандала на глуждот

DEN 0.33

Достапно на барање

Бебето мора да има стил! Дајте му на вашиот мал трендсетер симпатичен додаток на нејзината гардероба со овие сандали со ленти за глуждот, во кои има везени срцеви очи емоции лепенка со кука и затворање на јамка за безбедно лесно и исклучено вклопување. Стилот на лизгање. Затворање на кука и јамка. Везени срцеви очи емоции лепенка. Лесно вклучено и исклучено. Мек ѓон. Безбедно вклопување. 100% полиуретан. Место чисто. Увезени. Емоџи печ -сандали за девојчиња за новороденчиња од први чекори со зачекорување на камења.

Повеќе детали

Избор на купувачи