Персонализирана Почетна Нараквица Обложена Со Нерѓосувачки Челик Буква Нараквица Шарм Нараквица Деликатно Име На Дискот Нараквица За Жени Девојки
Неодамнешно

Персонализирана Почетна Нараквица Обложена Со Нерѓосувачки Челик Буква Нараквица Шарм Нараквица Деликатно Име На Дискот Нараквица

DEN 527.84

Достапно на барање

Прекрасни нараквици со букви се за соодветни облеки за танцување на стомакот. Нараквицата е подарок за вашето семејство, љубовник и пријатели. за плажа, базен, сурфање или која било друга пригода во лето, сигурно ќе ви даде комплименти. Материјал : Легура. Додатоците за нараквица се направени од легура, површината е галванизирана, а бојата : гроздобер буква нараквица, издржлива и издржлива, многу убава и сјајна. Големина на должина на синџирот : 19+5см(Прилагодлива Должина). Ова може да го претставува вашето име, но може да го претставува и вашиот љубовник и семејство. Нараквица се уште е белег на колокација на облека. Боја : . Што добивате : Подарок За Нараквица 1 ● Нашата Деликатна Почетна нараквица е Преполна со Убов. Тоа Е Подарок За Вашите Деца, Дете, Пријател, Ќерка, Сопруга, Мајка, Па Дури И Бабите Ги Сакаат. Лесен Е И Удобен За Носење. Сребрената Нараквица Е Подарок За Вашето Семејство, Љубовник И Пријатели. За Плажа, Базен, Сурфање или Која било Друга Пригода Во Лето, Сигурно ќе Ви Даде Комплименти. Значењето На Нашето Име Нараквица Да Ве Претставува Вас Или Вашите Најблиски.

Повеќе детали

Избор на купувачи