TechWonder 3 Магијата Виножито Извори Избрани Бои Десетина
Неодамнешно

TechWonder 3 Магијата Виножито Извори Избрани Бои Десетина

DEN 2.67

Достапно на барање

Опис : класична новина играчка во која секој може да ужива, совршена за давање подароци на гостите на забавата. Одличен изглед мулти-боја мешавина на секоја пролет играчка. Боите вклучуваат портокалова, зелена, жолта, виолетова,; сина. Децата и возрасните ќе сакаат да си играат со овие шарени пролетни играчки. Бескрајна количина на забава гледајќи ги овие извори скокаат по скалите, или едноставно во ваши раце. Овие играчки се одлични за добри чанти и доволно мали за божиќни полначи. Карактеристики : Кутија од 12 Мини Пластични Пружини За Виножито Мулти-Боја 3 "Дијаметар Slinkies Package Содржина : 12 Магични Извори На Виножито Избрани Бои 3" 6 Сјај и 6 Мат Препорачана Возраст : 5+ ТОНИ ЗАБАВА. Одлична забава за деца и обично станува нивна омилена играчка, рацете надолу. Гарантирано ќе биде тони забава!. ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА. Оваа играчка е лесна за употреба и е подготвена за играње веднаш надвор од кутијата. ПРИФАТЛИВА. Play World нуди најдобра вредност за најдобра цена, секој пат и оваа играчка ќе го направи вашето дете среќно без да потроши богатство. НАСМЕЈТЕ ГО ВАШЕТО ДЕТЕ. Сакате да го насмеете вашето дете? Во Игралиштето нашите играчки се создадени имајќи го предвид детето. Затоа, насмејте ги денес со нашите најнови иновации во забавата. Игралиште : БРЕНД НА КОЈ МОЖЕТЕ ДА МУ ВЕРУВАТЕ. Play World прави над 2000 + играчки за деца, вклучувајќи сѐ од rc автомобили, bmx велосипеди, плишани животни, кадифни играчки, интерактивни животни, кујнски комплети за играчки и секаков вид играчки што може да се замислат. Затоа, купете од бренд на кој можете да му верувате. Купете Игралиште и секоја играчка доаѓа со нашата 100% Забавна Гаранција.

Повеќе детали

Избор на купувачи